Uprava za europske poslove, međunarodnu i pravosudnu suradnju

Ivan Crnčec, pomoćnik ministra

  • Željka Horvatić, administrativna tajnica
tel.: 01 3714-558
fax: 01 3714-559
e-mail:europska.unija@pravosudje.hr
Sektor za europske poslove i međunarodnu suradnju
načelnik Sektora: Uroš Matijašević

tel.: 01 3714-354
fax: 01 3714-559
e-mail: uros.matijasevic@pravosudje.hr
 

Služba za europske poslove

voditelj Službe: Daška Leppee Pažanin

tel.: 01 3714-364
fax: 01 3714-559
e-mail: Daska.Leppee@pravosudje.hr
 

Odjel za koordinaciju europskih poslova

voditelj Odjela: Anja Sršek Crnković

tel.: 01 3714-359
fax: 01 3714-559
e-mail: Anja.SrsekCrnkovic@pravosudje.hr
 

Odjel za prilagodbu pravnoj stečevini Europske unije

voditelj Odjela: Zrinka Salaj

tel.: 01 3714-351
fax: 01 3714-559
e-mail: Zrinka.Salaj@pravosudje.hr
 

Odjel za ljudska prava

voditelj Odjela: Tamara Poljarević

tel.: 01 3714-324
fax: 01 3714-559
e-mail: Tamara.Poljarevic@pravosudje.hr
 

Služba za međunarodnu suradnju

voditelj Službe: Vlasta Kovačević

tel.: 01 3714-354
fax: 01 3714-559
e-mail: Vlasta.Kovacevic@pravosudje.hr
 

Odjel za bilateralnu suradnju

voditelj Odjela: Dubravka Vinkešević

tel.: 01 3714-355
fax: 01 3714-559
e-mail: Dubravka.Vinkesevic@pravosudje.hr
 

Odjel za multilateralnu suradnju

voditelj Odjela: Daria-Iva Štedul

tel.: 01 3714-385
fax: 01 3714-559
e-mail: Daria-Iva.Stedul@pravosudje.hr
 

Odjel za sukcesiju

 

Odjel za suradnju s međunarodnim kaznenim i drugim međunarodnim sudovima

voditelj Odjela: Sanda Šimić Petrinjak

tel.: 01 3714-366
fax: 01 3714-559
e-mail: Sanda.Simic@pravosudje.hr
Sektor za međunarodnu pravnu pomoć i pravosudnu suradnju s državama članicama Europske unije
načelnik Sektora: Maja Rakić

tel.: 01 3714-305
fax: 01 3714-559
e-mail: Maja.Rakic@pravosudje.hr
 

Služba za međunarodnu pravnu pomoć i pravosudnu suradnju u kaznenim stvarima

voditelj Službe: Maja Kovač

tel.: 01 3714-300
fax: 01 3714-559
e-mail: Maja.Kovac2@pravosudje.hr
 

Odjel za pravosudnu suradnju u kaznenim stvarima s državama članicama Europske unije

voditelj Odjela: Anamarija Barać

tel.: 01 3714-349
fax: 01 3714-559
e-mail: Anamarija.Barac@pravosudje.hr
 

Odjel za izručenja i međunarodnu pravnu pomoć u kaznenim stvarima

voditelj Odjela: Tamara Mišerda

tel.: 01 3714-343
fax: 01 3714-559
e-mail: Tamara.Miserda@pravosudje.hr
 

Služba za međunarodnu pravnu pomoć i pravosudnu suradnju u građanskim stvarima

voditelj Službe: Irena Klanac

tel.: 01 3714-346
fax: 01 3714-559
e-mail: Irena.Klanac@pravosudje.hr
 

Odjel za pravosudnu suradnju u građanskim stvarima s državama članicama Europske unije

v.d. voditelja Odjela: Dragana Milunić

tel.: 01 3714-348
fax: 01 3714-559
e-mail: Dragana.Milunic@pravosudje.hr


Odjel za međunarodnu pravnu pomoć u građanskim stvarima


tel.: 01 3714-348
fax: 01 3714-559
 
Sektor za suzbijanje korupcije
načelnik Sektora: Maja Baričević

tel.: 01 3714-204
fax: 01 3714-559
e-mail: Maja.Baricevic@pravosudje.hr