Glavno tajništvo

mr.sc. Daniela Petričević Golojuh, glavna tajnica

  • Tanja Sitter, administrativna tajnica
tel.: 01 3714-550
fax: 01 3714-551
e-mail: glavno.tajnistvo@pravosudje.hr
Sektor za ljudske potencijale, pravne i opće poslove

voditeljica Sektora: Jelena Bulum
tel.: 01 3714-659
fax: 01 3714-551
e-mail:  jelena.bulum@pravosudje.hr
 

Služba za upravljanje ljudskim potencijalima

voditeljica Službe: Gordana Majcen
 tel.: 01 3714-654
fax: 01 3714-551
e-mail:  gordana.majcen@pravosudje.hr
 

Služba za razvoj ljudskih potencijala

voditelj Službe: Renata Sokolaj
tel.: 01 3714-680
fax: 01 3714-551
e-mail: renata.sokolaj@pravosudje.hr
 

Služba za pravne, opće i tehničke poslove

voditelj Službe: 
tel.: 
fax: 
e-mail: 
 

Odjel za pisarnicu

voditelj Odjela: Javorko Šegota
tel.:  01 3714 004
fax:  01 3714 551
e-mail: javorko.segota@pravosudje.hr
 

Odjel za pravne poslove

voditelj Odjela: Ivana Bandov
tel.:  01 3714-600
fax:  01 3714-551
e-mail: ivana.bandov@pravosudje.hr
 

 

Sektor za financije i javnu nabavu
načelnica Sektora: Maja Barberić
tel.: 01 3714-632
fax: 01 3714-551
e-mail:  maja.barberic@pravosudje.hr
 

Služba za proračun i računovodstvo

voditeljica Službe:  Anka Sertić
tel.: 01 3714-622
fax: 01 3714-698  
e-mail: anka.sertic@pravosudje.hr
 

Odjel za proračun i strateške dokumente

voditelj Odjela: Sanja Delač
tel.: 01 3714-631
fax: 01 3714-696
e-mail: sanja.delac@pravosudje.hr
 

Odjel za računovodstvo

voditelj Odjela: Katarina Barišić 
tel.: 01 3714-633
fax:  01 3714 698
e-mail: katarina.barisic@pravosudje.hr
 

Služba za financijsko upravljanje i kontrole

voditeljica službe: Gordana Zeba
tel.: 01 3714-628
fax: 01 3714-696
e-mail: gordana.zeba@pravosudje.hr

Odjel za proračunske korisnike

voditeljica Odjela: Ivana Gregurin
tel.: 01 3714-658
fax: 01 3714-696
e-mail: ivana.gregurin@pravosudje.hr

Odjel za koordinaciju i provođenje financijskog upravljanja i kontrola

voditelj Odjela: 
tel.: 
fax: 
e-mail:

Služba za javnu nabavu

voditeljica Službe: Jadranka Ćevid
tel.: 01 3714-614
fax: 01 3714-499
e-mail: jadranka.cevid@pravosudje.hr
 

Odjel za provedbu postupaka javne nabave

voditeljica Odjela:  
tel.: 
fax: 
e-mail: 
 

Odjel za praćenje izvršavanja postupaka javne nabave

voditeljica Odjela: Maja Šeparović
tel.: 01 3714-611
fax: 01 3714-499
e-mail: maja.separovic@pravosudje.hr